NOVINKA V NAŠOM SHOPE - DEZINFEKČNÁ ARÓMA VO VAŠOM DOME - NEWAROMA

E-CLOTH

52 položiek celkom
GLC
€3,90
GLC
KPD
€4,90
KPD
WUP2
HUBKA NA RIAD
Vypredané
€4,90
WUP
ČISTIACA RUKAVICA NA TVÁR
€9,99 –31 %
€6,90
35900159
OBOJSTRANNÁ RUKAVICA
€9,99 –31 %
€6,90
24112794
SC1
€7,90
SC1
NSPUK
€7,90
NSPUK
KC
€7,90
KC
BC
€7,90
BC
NC1
€7,90
NC
Hore
Ďalšie produkty

Príbeh britskej firmy Enviroproducts Ltd. a značky E-cloth sa zrodil s otázkou: "Ako by sme mohli využiť čistiacu silu vody do opakovane použitelnej handričky?" A od tejto doby rovnako jednoduchá otázka viedla k vývoju desiatok špeciálnych čistiacich handričiek na špecifické povrchy, kde ich účinnosť je preukázaná nielen skúsenosťami, ale aj laboratornými testami.

Kúzlo E-cloth handričiek spočíva v tom, že krásne čistia rôzne druhy povrchov a odtraňujú baktérie iba za použitia vody.  Naviac s rovnakým účinkom dokonca aj lepším než s čistiacim prostriedkom. E-cloth jednoducho prezentuje perfektné upratovanie len za použitia vody. 

Spoločnosť E-cloth testovala účinnosti svojích výrobkov u medzinárodne akreditovanej skupiny Silliker, aby otestovala účinnosť čistenia výrobkov z E-cloth s vodou VS. bežné chemické čistenie v domácnosti. Výsledky ukazujú, že použitie E-cloth + voda je rovnako účinné - alebo aj účinnejšie - ako s bežnými chemickými čistiacimi prostriedkami. Výsledky taktiež ukázali, že E-cloth + voda odstraňuje viac ako 99% baktérií a pliesní, ktoré zamkne vnútry vlákien tkaniny, kde zostanú, pokiaľ sa hadrička neprepláchne. Ďalšie testy ukazujú, že po prepláchnutí teplou vodou výrobky E-cloth znovu získali sterilný povrch len s 0,01% bakterií.

Spoločnosť ForWork, s.r.o. je distribútorom spoločnosti EnviroProducts Ltd. Táto firma vznikla v roku 1995 odkedy sa veľmi rýchlo stala jednotkou v bezchemickom čistiacom systéme vo Veľkej Británii. Dnes vám vďaka spoločnosti ForWork, prinášame túto špičkovú anglickú kvalitu aj do vašej domácnosti, v podobe čistiacich handričiek e-cloth.

Jediné zameranie na vysoko účinný čistiaci systém vytvorilo rad produktov, ktorý čistí úplne bez použitia akýchkoľvek chemických látok, len s použitím vody.

Rovnako ako výnimočné čistenie, tak e-cloth čistiace handričky poskytujú aj značné finančné a časové úspory v porovnaní s bežným čistením. 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie