NOVINKA V NAŠOM SHOPE - DEZINFEKČNÁ ARÓMA VO VAŠOM DOME - NEWAROMA

E-CLOTH

Príbeh britskej firmy Enviroproducts Ltd. a značky E-cloth sa zrodil s otázkou: "Ako by sme mohli využiť čistiacu silu vody do opakovane použitelnej handričky?" A od tejto doby rovnako jednoduchá otázka viedla k vývoju desiatok špeciálnych čistiacich handričiek na špecifické povrchy, kde ich účinnosť je preukázaná nielen skúsenosťami, ale aj laboratornými testami.

Kúzlo E-cloth handričiek spočíva v tom, že krásne čistia rôzne druhy povrchov a odtraňujú baktérie iba za použitia vody.  Naviac s rovnakým účinkom dokonca aj lepším než s čistiacim prostriedkom. E-cloth jednoducho prezentuje perfektné upratovanie len za použitia vody. 

Spoločnosť E-cloth testovala účinnosti svojích výrobkov u medzinárodne akreditovanej skupiny Silliker, aby otestovala účinnosť čistenia výrobkov z E-cloth s vodou VS. bežné chemické čistenie v domácnosti. Výsledky ukazujú, že použitie E-cloth + voda je rovnako účinné - alebo aj účinnejšie - ako s bežnými chemickými čistiacimi prostriedkami. Výsledky taktiež ukázali, že E-cloth + voda odstraňuje viac ako 99% baktérií a pliesní, ktoré zamkne vnútry vlákien tkaniny, kde zostanú, pokiaľ sa hadrička neprepláchne. Ďalšie testy ukazujú, že po prepláchnutí teplou vodou výrobky E-cloth znovu získali sterilný povrch len s 0,01% bakterií.

Spoločnosť ForWork, s.r.o. je distribútorom spoločnosti EnviroProducts Ltd. Táto firma vznikla v roku 1995 odkedy sa veľmi rýchlo stala jednotkou v bezchemickom čistiacom systéme vo Veľkej Británii. Dnes vám vďaka spoločnosti ForWork, prinášame túto špičkovú anglickú kvalitu aj do vašej domácnosti, v podobe čistiacich handričiek e-cloth.

Jediné zameranie na vysoko účinný čistiaci systém vytvorilo rad produktov, ktorý čistí úplne bez použitia akýchkoľvek chemických látok, len s použitím vody.

Rovnako ako výnimočné čistenie, tak e-cloth čistiace handričky poskytujú aj značné finančné a časové úspory v porovnaní s bežným čistením. 

 

52 položiek celkom
GLC
€3,90
GLC
KPD
€4,90
KPD
WUP2
HUBKA NA RIAD
Vypredané
€4,90
WUP
ČISTIACA RUKAVICA NA TVÁR
€9,99 –30 %
€6,90
35900159
SC1
€7,90
SC1
NSPUK
€7,90
NSPUK
KC
€7,90
KC
BC
€7,90
BC
NC1
€7,90
NC
Hore
Ďalšie produkty