NOVINKA V NAŠOM SHOPE - DEZINFEKČNÁ ARÓMA VO VAŠOM DOME - NEWAROMA

čistenie PODLÁH

18 položiek celkom
NC1
€7,90
NC
DC2
€7,90
DC2
GLPC
€7,90
GLCP
BTMH
€7,90
BTMH
GPI
€7,90
GPI
CDS
€8,90
CDS
DCH
€10,90
DCH
CMH
€12,90
CMH
DG
€13,90
DG
CDW
€16,90
CDW
Hore
Ďalšie produkty

PODLAHOVÉ MOPY

Sortiment pre čistenie podláh e-cloth pozostáva z vysokokvalitných a ľahko použiteľných špeciálnych produktov na čistenie akejkoľvek tvrdej podlahy vrátane dreva, laminátu, dlaždíc, vinylu a kameňa. Na trhu existuje nespočetné množstvo podlahových mopov - strúnové mopy, špongiové mopy, stierky a veľa iných. Mnoho z týchto výrobkov v určitom okamihu zanecháva na podlahe špinu ktorá pochádza zo špinavej vody. Použité materiály sú často dobré na zadržiavanie vody, ale nie na čistenie. 

Na rozdiel od bežných mopových hláv sú e-cloth hlavy mopov balené s miliónmi malých vlákien navrhnutých tak, aby poskytovali maximálnu čistiacu silu, čo z nich robí ideálne mopy na čistenie podláh. 1000-krát jemnejšie ako bavlnené vlákno, každé vlákno z e-cloth je rozdelené do 16 vlákien, ktoré sú spracované tak, aby poskytovali dokonalý čistiaci a leštiaci výkon. 

e-cloth Podlahové mopy sú vyrobené z nehrdzavého ľahkého hliníka. Väčšina z nich má nastaviteľné teleskopické rukoväte. Mopy odstraňujú mastnotu, nečistoty a baktérie zo všetkých druhov tvrdých podláh vrátane dlaždíc, vinylu a kameňa. Sú tiež ideálne na podlahy z pravého dreva a laminátu, pretože po vyčistení zostane veľmi malá vlhkosť.

AKO ZAČAŤ

Ak ste e-handričku ešte predtým nevyskúšali, odporúčame vám vyskúšať e-cloth MOP, ktorý odstraňuje mastnotu, nečistoty a viac ako 99% baktérií pre dokonale čisté podlahy bez šmúh.  

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie