NOVINKA V NAŠOM SHOPE - DEZINFEKČNÁ ARÓMA VO VAŠOM DOME - NEWAROMA

eDrive – inteligentný difuzér do auta

Kód: 488/BLA
Novinka Tip
2 hodnotenia
Značka: NEWAROMA
€49 €40,83 bez DPH
DO 3 PRACOVNÝCH DNÍ
Variant

Šikovný elegantný difuzér navrhnutý do interiéru auta, ktorý pracuje na pohybový senzor a má dva stupne intenzity.

Detailné informácie

Podrobný popis

6 prémiových aroma olejov v štartovacom balíčku:

Light Citrus – Gentle Man – White Flower – Juicy Fruit – Herbal Care – Spiro Therapy

Skúšali ste už všetky možné „stromčeky“ a „panáčikov“ no stále ste vo svojom aute nedosiahli vytúžený efekt tej správnej vône?

Nastal čas na eDrive – inteligentný aromatizér do vášho auta. Je špeciálne navrhnutý do interiéru auta, pracuje na pohybový senzor a má dva stupne intenzity. Ovládanie a manipulácia je skutočne veľmi jednoduchá a intuitívna. Je nabíjateľný, čiže vás nikdy nezradí, obzvlášť keď to budete najviac potrebovať .

Ohúrte každého, kto vstúpi do vášho auta. Vrátane seba.

eDrive si svoje uplatnenie nájde aj u vás doma alebo v práci. Nalepte ho napríklad na dvere od toalety a užívajte si svieži pocit vône pri každom pohybe dverí.

Vnútorné náplne tvoria prémiové aroma oleje od slovenského výrobcu alfapureo, inšpirované svetovými parfémami a zložené z tých najkvalitnejších ingrediencií. V štartovacom balíčku na vás čaká šesť exkluzívnych aroma olejov, ktoré dokážete vymeniť v priebehu niekoľkých sekúnd. Stačí aromatizér otvoriť, vytiahnuť prázdny flakón a nahradiť ho novým.

Následne si už iba dokupujete náhradné balíčky, zložené zo šiestich totožných aroma olejov, aké ste mali v štartovacom balíčku.

Dodatočné parametre

Kategória: NEW AROMA
Záruka: 2 roky