NOVINKA V NAŠOM SHOPE - DEZINFEKČNÁ ARÓMA VO VAŠOM DOME - NEWAROMA

DIFUZÉRY

7 položiek celkom
mini difuzer new aroma 01
Mini
DO 3 PRACOVNÝCH DNÍ
€149

Výkonný difúzer bez potreby elektrického napájania. Vhodný na stenu alebo voľne stojaci. Pokrytie priebližne 30 m2 . Bluetooth ovládanie. Náplň 100 ml vydrží...

485
stropny difuzer lift
Lift (stropný)
DO 3 PRACOVNÝCH DNÍ
€189

Aroma atomizér určený na montáž na strop alebo na stenu. Pokrytie až do 100 m2. Bluetooth ovládanie cez aplikáciu. Minimálna spotreba. Náplň 200 ml vydrží...

491
Basic
Basic
DO 3 PRACOVNÝCH DNÍ
€199

Pokrytie do cca 100 m2. Bluetooth ovládanie cez aplikáciu. Minimálna spotreba. Možnosť použiť batérie i elektrický kábel.

488/BLA
tower black 01
Novinka
Tower
DO 3 PRACOVNÝCH DNÍ
€279

Dizajnový stojaci difuzér – aroma atomizér. Luxusná hliníková úprava pokrytie až 100 m2  . 100 ml náplň vydrží 30 až 60 dní. Intuitívny dotykový displej.

482/BLA
CUBE biely prislusenstvo
CUBE (profi)
DO 3 PRACOVNÝCH DNÍ
€449

Výkonný aroma atomizér. Pokrytie až do 300 m2. Dotykový počítačový panel. Výkonný ventilátor. Náplň 500 ml vydrží až do 90 dní

497
big tower na bielom s prisl
Big Tower
DO 3 PRACOVNÝCH DNÍ
€499

Dizajnový voľne stojaci difuzér – aroma atomizér. V luxusnej hliníkovej úprave. Pokrytie až 300 m2. Ovládanie cez Bluetooth aplikáciu. 1000 ml náplň vydrží...

494/BLA
dizajnovy vykonny difuzer roller
Roller (profi)
DO 3 PRACOVNÝCH DNÍ
€699

Výkonný aroma atomizér. Pokrytie až do 500 m2. Automatický počítačový panel. Výkonný ventilátor. Náplň 750 ml vydrží až do 90 dní.

4GC2

Ako ideálne prevoňať priestory?

Ak stretnete človeka, ktorý príjemne vonia, prirodzene je Vám sympatický. Rovnaký princíp funguje aj v prípade priestoru. Ak miestnosť do ktorej vstúpite príjemne vonia, máte dobrú náladu a ste v pohode. Preto je dôležité dbať nielen na osobnú vôňu kúpou parfémov, ale rovnako aj na arómu Vášho prostredia, či už ide o dom, byt, auto alebo kanceláriu.

Tak ako parfém zabezpečuje vôňu pre človeka, difúzer dokáže rozptýliť arómu v celom priestore. Dôležité je vybrať správny difúzer pre to, čo potrebujete.

Existujú 4 hlavné typy difúzerov: nebulizing (rozprašovací), ultrasonic (ultrazvukový), heat (tepelný, zahrievací) a evaporative (parný). Pod týmito anglickými výrazmi nájdete množstvo materiálov na webe. Každý difúzer má odlišný spôsob uvoľňovania vône do priestoru. V základe všetky používajú aroma oleje avšak niektoré pridaním do vody a následným odparovaním a iní bez použitia vody. Záleží na Vašich preferenciách. 

New Aroma Home používa výhradne rozprašovací (nebulizing) difúzer, pretože tento difúzer nepoužíva vodu ani zahrievanie, čo je dôležitý predpoklad, ak chcete získať maximálny efekt nielen z vône ale aj z dezinfekčnej zložky aroma oleja.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie