NOVINKA V NAŠOM SHOPE - DEZINFEKČNÁ ARÓMA VO VAŠOM DOME - NEWAROMA

DIFUZÉRY

Ako ideálne prevoňať priestory?

Ak stretnete človeka, ktorý príjemne vonia, prirodzene je Vám sympatický. Rovnaký princíp funguje aj v prípade priestoru. Ak miestnosť do ktorej vstúpite príjemne vonia, máte dobrú náladu a ste v pohode. Preto je dôležité dbať nielen na osobnú vôňu kúpou parfémov, ale rovnako aj na arómu Vášho prostredia, či už ide o dom, byt, auto alebo kanceláriu.

Tak ako parfém zabezpečuje vôňu pre človeka, difúzer dokáže rozptýliť arómu v celom priestore. Dôležité je vybrať správny difúzer pre to, čo potrebujete.

Existujú 4 hlavné typy difúzerov: nebulizing (rozprašovací), ultrasonic (ultrazvukový), heat (tepelný, zahrievací) a evaporative (parný). Pod týmito anglickými výrazmi nájdete množstvo materiálov na webe. Každý difúzer má odlišný spôsob uvoľňovania vône do priestoru. V základe všetky používajú aroma oleje avšak niektoré pridaním do vody a následným odparovaním a iní bez použitia vody. Záleží na Vašich preferenciách. 

New Aroma Home používa výhradne rozprašovací (nebulizing) difúzer, pretože tento difúzer nepoužíva vodu ani zahrievanie, čo je dôležitý predpoklad, ak chcete získať maximálny efekt nielen z vône ale aj z dezinfekčnej zložky aroma oleja.

5 položiek celkom
edrive
Novinka Tip
€49

Šikovný elegantný difuzér navrhnutý do interiéru auta, ktorý pracuje na pohybový senzor a má dva stupne intenzity.

488/BLA
e motionnew
Tip
€57,50

Malý elegantný prenosný difuzér s náplňou v objeme 80 ml ZDARMA. Vhodný do bytu, kúpeľne alebo kancelárie. Ideálne pokryje 20m2 priestoru. Náplň v objeme 80 ml...

750/WHI2
mini difuzer new aroma 01
Mini
DO 3 PRACOVNÝCH DNÍ
€149

Výkonný difúzer bez potreby elektrického napájania. Vhodný na stenu alebo voľne stojaci. Pokrytie priebližne 30 m2 . Bluetooth ovládanie. Náplň 100 ml vydrží...

485
stropny difuzer lift
Lift (stropný)
DO 3 PRACOVNÝCH DNÍ
€189

Aroma atomizér určený na montáž na strop alebo na stenu. Pokrytie až do 100 m2. Bluetooth ovládanie cez aplikáciu. Minimálna spotreba. Náplň 200 ml vydrží...

491
tower black 01
Tower
DO 3 PRACOVNÝCH DNÍ
€279

Dizajnový stojaci difuzér – aroma atomizér. Luxusná hliníková úprava pokrytie až 100 m2  . 100 ml náplň vydrží 30 až 60 dní. Intuitívny dotykový displej.

482/BLA